افسردگی و ضعف های قاعدگی را با شیره انگور درمان کنید | تغذیه سالم

افسردگی و ضعفای قاعدگی رو با شیره انگور درمان کنین

شیره انگور خواص زیادی داره. از شیره انگور می تونین واسه درمان افسردگی و ضعفای قادعدگی استفاده کنین. هم اینکه باعث وزن گرفتن بچه های لاغر و ضعیف بشه.

خواص شیره انگور

گوشت بخوریم یا حبوبات؟

متخصص طب سنتی درباره مدیریت غذا در طب سنتی و از نظر ابن سینا گفت: ما باید واسه حفظ سلامتی مون، غذایی که می خوریم رو مدیریت بکنیم. در قرآن کریم هم گفته شده که غذای اصلی ما آدما در حبوبات قرار داده شده. گندم، در رأس این حبوبات قرار داره. بعد از گندم، جو به عنوان غذای آدمای معرفی می شه. جو، واسه افراد گرم مزاج، خوراک بسیار خوبیه ولی افراد سرد مزاج با خوردن اون دچار نفخ می شن.

رییس مرکز تحقیقات کارآزمایی بالینی طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تماشاگر اضافه کرد: اگه ما بدونیم که باید چی بخوریم و چی نخوریم، می تونیم سلامت خود رو بهتر مدیریت بکنیم. مثلاً ایران، دومین کشور صادرکننده انگور در دنیا هستش اما کمتر کسی می دونه که مصرف شیره انگور، می تونه درمان خوبی واسه افسردگی و ضعفای قاعدگی باشه و باعث وزن گرفتن بچه های لاغر و ضعیف بشه.

دکتر محسن ناصری تأکید کرد که خانوما می تونن در دوران قاعدگی، روزی ۳ تا ۴ وعده، مقداری شیره انگور رو در آب حل و مصرف بکنن. غذای ما آدما باید به غذای چهارپایان، نزدیک تر باشه تا به غذای حیوانات درنده. یعنی ما باید بیشتر، سبزیای جور واجور رو مصرف بکنیم تا شکلای جور واجور گوشت ها رو. به گفته دکتر ناصری، بقراط میگه: مردمی که غذای وحوش رو می خورن، مریض می شن. ما به اونا غذای پرندگان می خورانیم و درمانشون می کنیم.

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *